by on August 16, 2019
411 views

İlk vizyona girdiği 1970'li yıllardan itibaren tüm dünyayı kasıp kavuran ve çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Star Wars evreninde günümüze kadar gelen süreçte birçok film çekildi. Çekilen bu filmler çok büyük hâsılat rakamlarına ulaştı.

Filmin haklarını elinde bulunduran Disney stüdyosu bu sonbaharda çıkaracağı disney+ uygulamasında Star Wars evreni ile ilgili dizilere yer vereceğini açıklamıştı.

Disney Bu İsteğe Kayıtsız Kalamadı

Filmin hayranları, tanınmadık simaları görmek istese de büyük etki bırakmış eski karakterlere ait dizilerin de çekilmesini istiyordu. Görünüşe göre Disney, hayranlarının bu isteğine sessiz kalmadı ve efsane karakterlerden biri olan Obi wan karakterinin dizisinin çekileceği açıklandı.

Eski Star Wars filmlerinde Obi-Wan karakterini canlandıran Evan Mcgregor ise bu karakteri bir daha canlandırmayacağını açıklamıştı. Ancak ünlü aktör en son verdiği röportajda karakteri canlandırmayı kabul etmişti. 2 yıl içinde tüm dünyada uygulama olarak kullanıma açılacak olan disney+ çıkaracağı Star Wars dizileriyle hayranlarını bir kez daha heyecanlandıracağa benziyor. Bu nedenle birçok kişi disney+ uygulamasının bir an önce yayın hayatına başlamasını bekliyor.

Posted in: Entertainment
Be the first person to like this.