by on September 3, 2020
105 views

Müge Anlı sinir krizi geçirdi, Ayşe Avcı kendisini yeğeniyle aldatan eşini öyle sözlerle savundu ki

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ayşe Avcı, kocasının kendisinin yeğeniyle aldatmasını “Erkek yapınca namuslu kadın yapınca namussuz. Erkek bayanı zorla tutamaz” ifadeleriyle savundu. Mustafa Avcı ise kendisini “Erkek hata yapabilir kadın yapamaz” şeklinde savundu. Açıklamalar sonrası salon buz keserken Müge Anlı sinirlerine hakim olamadı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kendisini yeğeniyle aldatan eşini “Erkek yapınca namuslu kadın yapınca namussuz. Erkek bayanı zorla tutamaz” diyerek savunan Ayşe Avcı’nın sözleri izleyenleri şok etti.

Kocası Mustafa Avcı’nın yeğeniyle beraber olduğunu söyleyen Ayşe Avcı, “Karı- Erkek eşittir ama bayan kendini daha çok korumalı. Erkekte namus ama bayan daha namus. Erkek yapınca namuslu bayan yapınca namussuz olarak gördük biz. Erkek pişman oldu ama bayan gelip de teyze ben sana bu hatayı yaptım çok pişmanım demedi. Annesiyle beraber ‘hayır ben böyle yapmadım. Hayır ben böyle yapmadım’ dedi. Erkek seni zorla alıp da bir odaya koyabilir mi? git jandarmaya ver. Erkek bayanı zorla tutamaz ama bayan erkeği şey yapamaz. Sen git jandarmaya şikayet et Mustafa Avcı beni rahatsız ediyor de” ifadeleri kullanması sonrası salonda buz kesti.

ERKEK HATA YAPABİLİR KADIN YAPAMAZ

Durum karşısında şok olan Müge Anlı, “Şimdi benim buna söyleyecek çok şeyim var da. Söylememe gerek var mı?” diye duruma tepki gösterirken Mustafa Avcı ise kendisinin “Bir erkek hata yapabilir ama kadın hata yapamaz. Biz öyle gördük” sözleriyle savundu.  

MÜGE ANLI SİNİRLERİNE HAKİM OLAMADI

Sözler sonrası kendisine hakim olamayan Müge Anlı, “Mustafa bey, sizin kişilik yapınız belli. Bende kız çocuk annesi olarak etrafımda sizin gibi adamları istemem. Yaptığınız çok ahlaksızca. İnsan karısının yeğenine gider mi? Senden yardım isteyen her kadından menfaat mi sağlayacaksın. Senden yardım isteyene bankadan parayı yollarsın görmezsin bile. Yardım dediğin böyle yapılır. Yardım dediğinden menfaat sağlanmaz. Sen kadından menfaat sağlıyorsun” ifadelerini kullandı.

 

Posted in: Agenda, Society
Be the first person to like this.